edice Fortuna Praxis

Rovnováha: Spojení práce a života

Rovnováha: Spojení práce a života

 • autor: Cusumano, James A.
 • vazba: brožovaná, obálka s chlopněmi 
 • formát: 140 x 210 mm
 • rozsah: 224 stran 
 • originál: Balance: The Business - Life Connection
 • edice: Fortuna Praxis
 • žánr: Motivační příručka 
 • ISBN: 978-80-7321-780-8
 • EAN: 9788073217808
 • Rovnováha: Spojení práce a života je kniha napsaná člověkem, který si prošel mnohým. Bude zajímavou četbou pro čtenáře, kteří se vydávají podobnou cestou. Jak znovu začínat, jak získávat i ztrácet. Jak dobré věci přicházejí jako vedlejší produkt silného nutkání.“

  —Tomáš Sedláček

  Hlavní makroekonomický stratég ČSOB a bývalý poradce prezidenta Václava Havla, autor knihy Ekonomie dobra a zla: Po stopách lidského tázání od Gilgameše po finanční krizi

  James Cusumano prožil mnoho životů. Své úspěchy v zábavním průmyslu, vědě, řízení korporací a podnikání použil jako vzor, jehož prostřednictvím nám překládá mnohostranný návod k úspěchu, osobnímu naplnění a rovnováze. V názorné autobiografické knize Rovnováha: Spojení práce a života čtenářům nabízí postupy, které vedou nejen k vyšší produktivitě, ale i k celkově lepší kvalitě života.

  Cusumano integruje cíle ze všech oblastí lidského života, aby nám ukázal, jak jsou osobní, duchovní i pracovní stránky života vzájemně propojeny a jak úspěch kterékoli z nich závisí na úspěchu těch ostatních. Zdůrazňuje, že vše musí být v rovnováze i s další nespornou zodpovědností: usilováním o udržitelnou budoucnost našeho světa.

  Z této knihy může těžit každý, ať jde o zkušené ředitele podniků, či zaměstnance na počátku jejich kariéry. Cusumano v ní čtenářům vysvětluje, jak mohou poznat a probudit svou životní vášeň a individuální sílu, potřebné k nalezení smyslu své pouti. Poukazuje na to, jak je důležité objevit a využít své vrozené nadání, a vybízí ředitele podniků k tomu, aby své cíle realizovali prostřednictvím osobního i duchovního spojení se svou prací.

  James A. Cusumano je uznávaný odborník s úspěšnými kariérami v zábavním průmyslu, vědě, řízení korporacÍ a podnikání. Založil Chateau Mcely Forum (www.chateaumcelyforum.com), za účelem vytváření zdrojů pro inspirované vedení a uvědomělé podnikání. Je nejen inspirativním mluvčím a zábavním umělcem, ale i autorem četných odborných a podnikatelských publikací, knihy Kosmické vědomí: Cesta k blahobytu, štěstí a úspěchu (Cosmic Consciousness: A Journey to Well-being, Happiness and Success) a spoluautorem titulu Freedom from Mid-East Oil (Svoboda od závislosti na ropě Středního východu).

  www.jamescusumano.com

   

   


  EN
  Rosteme s knihou