edice Fortuna Litera

Mapa věčnosti

Mapa věčnosti

 • autor: Alexander, M.D., Eben
 • vazba: vázaná
 • formát: 140 x 210 mm
 • rozsah: 176 stran 
 • originál: The Map of Heaven
 • žánr: Beletrie pro dospělé 
 • ISBN: 978-80-7321-912-3
 • EAN: 9788073219123
 • Život po životě existuje. Smělé tvrzení potvrzuje věda, náboženství i běžní lidé.

  Dr. Eben Alexander v druhé knize představuje realitu věčnosti a odhaluje naši pravou, duchovní identitu. Vychází z tvrzení starověkých mudrců, současných vědců i běžných lidí, kteří měli hluboké duchovní zážitky.

  Když vyšla kniha Jaký je život po životě, čtenáři ho kontaktovali, aby mu řekli, že jeho zážitek na prahu smrti se nemohl odehrát tak, jak ho popsal. Mnozí se mu však svěřili s tím, že příběh je hluboce zasáhl. Uvědomil si, že když se podělil s lidmi o svůj zážitek, uvěřili v to, co věděli už naši starověcí předkové: život – a vesmír – není omezený na jedinou pozemskou existenci.

  Dr. Alexander se setkal s tisíci jednotlivci, které jeho příběh silně ovlivnil. Kromě toho zkoumal tvrzení světových náboženských tradic a různých filozofů, že duše přežije smrt. Velmi ho překvapilo, že hlasy z minulosti často harmonizují s tím, co mu říkají současníci. V Mapě věčnosti se dělí se čtenáři o některé příběhy, které mu lidé vyprávěli, a dává je do souvislosti s tím, co o putování duše hovoří světové duchovní tradice.

  Kniha představuje jakousi kombinaci metafyzického detektivního příběhu a návodu na život. Vysvětluje, že jsme zapomněli, kým ve skutečnosti jsme a jaký je náš pravý osud, a konečně si na to začínáme vzpomínat.

  Volné pokračování bestselleru Jaký je život po životě.

  O autorech:

  Eben Alexander, M.D., se v posledních pětadvaceti letech zabývá akademickou neurochirurgií, z toho patnáct let pracoval na Brigham & Women’s and the Children’s Hospitals a HarvardMedical School v Bostonu Je autorem knih Proof of Heaven (Jaký je život po životě) aTheMap of Heaven (Mapa věčnosti) Můžete ho navštívit na EbenAlexander.com.

  Ptolemy Tompkins je autorem publikací The Modern Book of the Dead,The Divine Life of Animals a Paradise Fever. Jeho texty se objevily v New York Times, Harper’s, The Best American Spiritual Writing, v časopise Angels on Earth, jehož byl deset let redaktorem, a na Beliefnet.com.


  EN
  Rosteme s knihou